O nás

Kryštof Radek

Od malička jsem chodil do turistického oddílu. Později jsem se stal vedoucím družiny a učil se vedení týmu. Stejně tak jsem se učil lásce k přírodě a ke správnému pohybu v ní. Na stření škole jsem se začal věnoval bojovým uměním. V 90. letech se vyrojilo hodně směrů a já hledal, co mě osloví. Nakone jsem zakotvil u Aiki Jutsu a Juda. Na vysoké škole jsem začal trénovat malé děti. Zde jsem využil své znalosti nabyté během let v turistickém oddílu.

Pak jsem prošel asi typickým vývojem, kdy jsem začal hodně pracovat, poté založil rodinu a na sport nebyl čas. Zlom nastal před několika lety, kdy jsem si uvědomil, že takto spěji akorát tak k obezitě a civilizačním nemocem. Změnil jsem od základu životní styl, zhubl 30 kilo a opět jsem našel cestu k pohybu. Začal jsem běhat v přírodě, objevil jsem TacFit a postupem času jsem narazil na Přírozenou metodu George Hebérta. Protože jeho metody jsou dnes nejlépe zpracovány Erwanem Le Corre, začal jsem studovat MovNat absolvoval certifikaci na trenéra 2.stupně.

Protože jsem dospěl k závěru, že bych zase chtěl předávat své zkušenosti dále, začal jsem pomáhat s výukou TV v ZŠ Sofie. Dětem se výuka i celkový přistup moc líbil a to mě utvrdilo v názoru, že je na čase otevřít toto cvičení širší populaci.

Další aktivity:

27.5. 2017 Hero Imagination Project: Bystander Effect – certifikovaný trenér, Praha

27.5. 2017 Hero Imagination Project: Growth Mindset – certifikovaný trenér, Praha

3.-5.3.2017 Movement Archery Seminar, Tom Weksler, Praha

11.-12.6.2016 Evolve Move Play Experience, Rafe Kelley, London